čtvrtek 23.11.2017 Svátek má: Klement.

Filmové léto 2008

nahled

Kinematograf bratří Čadíků v Krásné Lípě

Do Krásné Lípy zavítá v rámci charitativní akce „Filmové léto 2008" Kinematograf bratří Čadíků. Při putování Českou republikou „zakotví" ve dnech 21. 8. - 24. 8. 2008 v Krásné Lípě.

Po čtyři dny se budete moci na našem náměstí v Krásné Lípě podívat v jakémsi "letním kinu" na čtyři české filmy. Promítání bude zahájeno dne 21.8.2008 kolem cca 20:00 hodin náměstkem hejtmana ústeckého kraje Radkem Vonkou a ve 20:00 hodin bude koncert Petry Černocké. Promítání filmů začíná vždy ve 21.30 hodin.

Prázdninové náměstí tak bude oživeno atraktivním filmovým promítáním:

čt 21.8. - Pelíšky

pá 22.8. - Pusinky